Bestyrelser

Når mennesker mødes kan der opstå spændende dialoger og innovative projekter. I område Skovvejen samarbejder bestyrelsen på skole og dagtilbud på tværs. Vi er snart klar med mere information.

Skovvejens Skoles Skolebestyrelse



Formand
Jesper Christensen 
Holbækvej 179 Syvendekøb, 4440 Mørkøv
Tlf.: 27 64 55 15
Mail: ejc@syvendekob.dk 

Næstformand
Ulf Joel Jensen
Grønnevang 2 Undløse, 4340 Tølløse
Tlf.: 25 54 20 13
Mail: ujj@kongkuglepen.dk 


Øvrige forældrerepræsentanter

Jernløse:
Karen Marie Nilsson
Nørupvej 9 Nørup, 4420 Regstrup  
Tlf.: 28 11 73 11
Mail: fruensmail@gmail.com

Inge Neander
Gl. Skovvej 116 Kvanløse, 4300 Holbæk
Tlf.: 26 74 28 10
Mail: neander@live.dk  

Undløse:
Kenneth Barlach 
Skovbovej 10, 4340 Tølløse  
Tlf.: 20 77 12 17
Mail: kenneth@barlach.eu 

Kildebjerg:
Erik Andkjær 
Nyvej 1, 4440 Mørkøv
Tlf.: 26 66 26 99
Mail: erik_andkjaer@me.com  

Jyderup:
Gert Duus 
Stokkebjergvej 16, 4450 Jyderup
Tlf.: 51 76 51 56
Mail: gdu@jndata.dk 

Kasper Hansen  
Ringstedvej 5, 4440 Mørkøv
Tlf.: 21 25 24 43
Mail: kasperh29@gmail.com  

Knabstrup:
Der er pt. ingen forældrerepræsentant fra Knabstrup. Et opstillingsmøde og efterfølgende suppleringsvalg vil blive sat i værk.

 

Ledelsesrepræsentanter:

Skoleleder
Bo Pedersen
Tlf.: 72 36 51 43
Mail: bop@holb.dk 

Daglig pædagogisk leder i Undløse
Signe Holse 
Tlf.: 72 36 17 96
Mail: sihol@holb.dk 

Daglig pædagogisk leder i Kildebjerg
Jacob Birch Plambeck
Tlf.: 72 36 29 07
Mail:jplam@holb.dk 

 

Medarbejderrepræsentanter:

Tanja Robrahn (Jernløse)
Tlf.: 26 18 49 50
Mail: tanjaancher@gmail.com 

Signe Sode (Undløse)
Tlf.: 61 40 65 99
Mail: signesode@live.dk 

Mette Terp (Knabstrup)
Tlf.: 23 35 95 90
Mail: mett627c@skolen.nu 

Bente Andersen (Jyderup)
Tlf.: 72 36 16 52
Mail: bent2150@skolen.nu 

Mads Nielsen (Kildebjerg)
Tlf.: 72 36 30 52
Mail: mads802p@skolen.nu

Dagtilbud Skovvejens bestyrelse

Mød medlemmerne af bestyrelsen fra alle børnehusene samt dagplejen.

Nr. Jernløse Børnehus

Ricki Guldhammer
Formand (på valg 2018)              
Mail: ricki.guldhammer@gmail.com

Benjamin Birch
Suppleant                                          
Mail: benbi85@gmail.com

Sølyst

Mie Kjeldgaard
(på valg 2017)                                     
Mail: miepige84@gmail.com

Kristina Lauridsen                                                         
Mail: bodall@live.dk


Galaxen

Mette stampe Falster
(på valg 2017)                           
Mail: Mettestampe83@hotmail.com

Jeanette Juul Nielsen
Suppleant                                
Mail: jhjn@live.dk


Spirrekassen

Mette C. Krogh Andersen
(på valg 2018)                                           
Mail:Mettekrogh13@hotmail.com 

Steen Bech
Suppleant                                                
Mail: bech.steen@gmail.com

 

Kirsebærhaven

Dorte Hedberg
(på valg 2018)                                      
Mail: dorte@deigaard-hermansen.dk

Kicki Vishart
Suppleant                                               
Mail: kickivishart@me.com
 

Mørkøv Børnehus

Louise Bang – Jensen
Næstformand (på valg 2017)    
Mail: bang_jensen@hotmail.com

Søren Lykkehøj
Suppleant                                            
Mail: Lykkehoj@gmail.com 
 

Undløse Børnehus

Mette Bennebo
(på valg 2017)                                     
Mail: mbenneboe20@hotmail.com

Gregers Nedergaard
Suppleant
Mail: gregers.nedergaard@gmail.com                           

 

Dagplejen

Michelle Skov
(referent, på valg 2018)                        
Mail:   michelle@kajs-tv.dk

Anne Mette Jakobsen                                                   
Mail: annemette.jakobsen@gmail.com 



Feedback

Sidst opdateret

25.01.2017

Ansvarlig redaktør

Pernille Haagensen